Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Zvířata > psi

Krásné Kc registrované štěňata anglického buldočka

Přidáno: 29.05.2019
Vyprší: 27.08.2019
Zobrazení: 19

Krásné Kc registrované štěňata anglického buldočka

Inzerát nabídka

jsme se prostřednictvím pečlivého chovu šlechtili fantastický vrh trojnásobných nosičů barevných štěňátek anglického buldočka. Táta je lila trojitý dopravce a maminka je náš milý rodinný mazlíček a je červená a bílá nesoucí obě strany jsou HUU jasné. můžeme vám dát historii obou stran rodičů a štěňátka budou registrována kc.
Jsou vychováváni v našem domě s dětmi a socializováni s našimi ostatními psy. máma i táta mají fantastické temperamenty a maminka je ze zlatě testované řady anglických buldoků. Ani maminka, ani otec nemají žádné zdravotní problémy nebo problémy s dýcháním. Štěňátka odejdou v 8 týdnech a budou mít 2 veterinární kontroly a budou mikročipovány, očkovány, pojištěny, odčerveny a přijdou s dodávkou potravin, balíčků štěňat, vůní deky a celoživotní podpory a poradenství. Táta je linie oba rodiče jsou američtí dovozci a mají patrona, kovboji šikany a smrštění v jeho linkách, maminka má také úžasné linie z chovatelské stanice finstar, tyto byly pečlivě chováni pro zdraví, temperament a dobrou kostní strukturu, která byla předána na štěňata. štěňata budou nosit čokoládové, modré a fialové barvy.

700 Kč


» Registrovaný uživatel paulien

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 610000000

Lokalita: Zlínský kraj

Adresa: Zlink

začínámzačínámVytisknout stránku Vytisknout stránku