Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Reality > byty

Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží ! Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží ! Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží ! Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží ! Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží !

Přidáno: 03.11.2018
Vyprší: 03.11.2019
Zobrazení: 72

Prodej bytu 2+1 ve Slavkově u Brna s garáží !

Inzerát nabídka

Prodám světlý, slunný DB 2+1 ve Slavkově u Brna se samost. garáží v OV. Bez RK !
Na ul. Zlatá Hora. 3.p/4.
CP: 57.m2.
Dům po revitalizaci (nové balkony, celkové zateplení, fasáda, nová střecha, nové vstup.dveře s bezpečn.zámky).
Výhodou bytu samostatné vstupy do obýváku, ložnice, kuchyně, na WC. Do koupelny vstup z kuchyně. V kuchyni spíž na potraviny.
Plastová okna se žaluziemi, nová KL se sporákem. K bytu náleží samostatný sklep 2.m2, další sklep ( společný pro 2.byty - 12.m2 + na každém patře další lodžie.
Velký bonus bytu: na klidném, velmi pěkném místě plném zeleně. Z obýváku, ložnice a balkonu výhled na velkou travnatou plochu se zelení, stejně tak výhled do zeleně z okna kuchyně . V bytě zaveden TV a internet. V přízemí domu také společná kočárkárna. Samostatná zděná garáž se nachází pár kroků od domu.
Pár kroků od domu obchod s potravinami, rehabilitace, pískoviště a hřiště pro děti, 10. min.chůze poliklinika, pošta, náměstí.
Ve Slavkově je plná občanská vybavenost : školy, školky, sportoviště, MÚ, veškeré služby, obchodní domy, krásná zámecká zahrada, možnosti relaxace.
Celkově: atraktivní, pěkné a klidné místo k bydlení.
Výborná dostupnost do Brna – 15 -20.min., i do Vyškova.
Slavkov u Brna je obcí s rozšířenou působností, začleněno do IDS JMK.
Prochází tudy hlavní železniční a autobusový uzel.
K ceně tohoto bytu již NEPLATÍTE daň z koupě nemovitosti, ani žádnou provizi ( nabídka bez RK). Převedení bytu do OV je možné.
Více fota zájemci ráda pošlu !
Cena za vše: 2.499000,-
Tel: 776 548 457

2 499 000 Kč


» Registrovaný uživatel ..

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 604 486 928

Lokalita: Jihomoravský kraj

Adresa: Brno

inzerujiinzerujiVytisknout stránku Vytisknout stránku