Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Vybavení domácnosti > mechanizace

UV lampa Elecro Spectrum Hybrid UV lampa Elecro Spectrum Hybrid UV lampa Elecro Spectrum Hybrid UV lampa Elecro Spectrum Hybrid

Přidáno: 04.07.2018
Vyprší: 02.10.2018
Zobrazení: 16

UV lampa Elecro Spectrum Hybrid

Inzerát nabídka

Spectrum Hybrid je nově nastupující generací pro úpravu bazénové vody za pomoci UV záření. Zabezpečuje bezpečné prostředí v čisté vodě a likviduje mikroorganismy, jako jsou jsou bakterie, viry, chloraminy či patogeny, které se nacházejí ve vodě.
Název Hybrid je odvozen od použití dvou metod úpravy vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid využívá podobnou technologii jako Quantum, ale s podstatně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro snadnou instalaci do stávající sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem + indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hod.); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy a inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Více informací poskytneme na mob. 724 13 03 23 nebo na stránkách http://www.elecro.cz

19 700 Kč» Registrovaný uživatel vkladej.cz

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Lokalita: Jihomoravský kraj

super-bazaristasuper-bazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku