Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Služby > ubytování

Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice Levné ubytování České Budějovice

Přidáno: 13.02.2017
Vyprší: 13.02.2019
Zobrazení: 268

Levné ubytování České Budějovice

Inzerát nabídka

Levné ubytování České Budějovice.
Penzion Levné ubytování České Budějovice lze také využít pro levný víkendový pobyt nebo jako denní levné a diskrétní ubytování pro zamilované páry a milence.
Levné ubytování České Budějovice nabízí mimosezónní víkendové ubytování s výraznou slevou. Využijte tuto výhodnou a atraktivní nabídku a prožijte v penzionu Levné ubytování České Budějovice příjemný a romantický víkendový pobyt.
Pokud si během dne potřebujete odpočinout, odreagovat, nebo řešíte problém kam pozvat svou milou, či svého milého, levné ubytování České Budějovice Vám nabízí v denní době od 9 do 15 hodin levné diskrétní a kvalitní milenecké ubytování.
Levné víkendové i denní ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města. Ubytování v penzionu je vhodné pro romantické ubytování zamilovaných párů a milenců v Českých Budějovicích.

360 Kč» Registrovaný uživatel Marie Srbová

Marie Srbová

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 721589838

Lokalita: Jihočeský kraj

Adresa: České Budějovice

inzerujiinzerujiVytisknout stránku Vytisknout stránku