Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Služby > ubytování

Levné ubytování České Budějovice pension Levné ubytování České Budějovice pension Levné ubytování České Budějovice pension Levné ubytování České Budějovice pension Levné ubytování České Budějovice pension

Přidáno: 13.02.2017
Vyprší: 13.02.2019
Zobrazení: 433

Levné ubytování České Budějovice pension

Inzerát nabídka

Levné ubytování České Budějovice pension.
Levné ubytování České Budějovice, pension najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Levné ubytování patří mezi oblíbené pensiony v Českých Budějovicích, pobyt Vám zpříjemní parkování na uzavřeném monitorovaném parkovišti a restaurace, kde jsou podávány snídaně i večeře.
Pension České Budějovice nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takový, který Vašim potřebám bude nejlépe vyhovovat. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Rychlé internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém pensionu.
Ubytování České Budějovice se psem pension akceptuje po dohodě s recepcí, pobyt je též ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující na služební cestě do Českých Budějovic.
Ubytování v soukromí České Budějovice, pension je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou.

400 Kč» Registrovaný uživatel Marie Srbová

Marie Srbová

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 721589838

Lokalita: Jihočeský kraj

Adresa: České Budějovice

inzerujiinzerujiVytisknout stránku Vytisknout stránku