Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Služby > ubytování

Hotel Minor České Budějovice ubytování Hotel Minor České Budějovice ubytování Hotel Minor České Budějovice ubytování Hotel Minor České Budějovice ubytování Hotel Minor České Budějovice ubytování

Přidáno: 13.02.2017
Vyprší: 13.02.2019
Zobrazení: 348

Hotel Minor České Budějovice ubytování

Inzerát nabídka

Hotel Minor České Budějovice.
Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou.
Ubytování České Budějovice levně, Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch.
Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky.
Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice Hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře.
Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

400 Kč» Registrovaný uživatel Irena Srbová

Irena Srbová

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 387314949

Lokalita: Jihočeský kraj

Adresa: České Budějovice

inzerujiinzerujiVytisknout stránku Vytisknout stránku