Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Služby > ubytování

Krkonoše - levné ubytování Krkonoše - levné ubytování

Přidáno: 22.11.2016
Vyprší: 21.05.2019
Zobrazení: 332

Krkonoše - levné ubytování

Inzerát nabídka

Nabízíme ubytování v přízemí rod. domu v Lánově, 2 km od Vrchlabí. K dispozici 2 čtyřlůžkové pokoje (možnost pronájmu i jednotlivých pokojů ), s možností přistýlky, dále kuchyň s plyn. sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, nádobím a lednicí s mrazákem; koupelna se sprch. koutem a umyvadlem, samostatné WC a místnost na sušení mokrých oděvů a bot. Možno zapůjčit televizi. V celém objektu je k dispozici internetové připojení Wifi. Nově je instalována infrasauna.
Zahrada je oplocena, je zde venkovní posezení, udírna, ohniště, houpačka a průlezka pro děti. Parkování na uzamčeném pozemku u objektu.
V zimě možnost sjezdového i běžeckého lyžování, sáňkování i bruslení. V létě lze využít trasy pro turisty i cyklisty, nejbližší koupání je vzdáleno 1km. V obci jsou 2 samoobsluhy, restaurace, pošta i lékař, velké dětské hřiště, projíždí tudy cyklo i skibus.
tel. : 603 287 169 nebo 493 815 712
Email: nenarocne.ubyt.Lanov@seznam.cz
www: http://www.ubytovani-vrchlabi.eu/

160 Kč» Registrovaný uživatel janan

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 603287169

Lokalita: Královéhradecký kraj

inzerujiinzerujiVytisknout stránku Vytisknout stránku