Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Rodina > zdraví, hubnutí, kondice

TROMBOFÍLIE - další kontroly již nejsou nutné! TROMBOFÍLIE - další kontroly již nejsou nutné! TROMBOFÍLIE - další kontroly již nejsou nutné!

Přidáno: 03.09.2013
Vyprší: 19.07.2018
Zobrazení: 555

TROMBOFÍLIE - další kontroly již nejsou nutné!

Inzerát nabídka

Další kontroly již nejsou nutné!

Před 4 roky mně byla zjištěna porucha srážlivosti krve TROMBOFÍLIE - mutace FII-protrommbin v heterozygotní konstituci. Musela jsem pravidelně jezdit do trombotického centra na kontrolní odběry. Produkty OKG užívám 3 roky. Poslední kontrolu v trombotickém centru jsem měla 14.8.2013. Čekala jsem, že díky produktům by mohly testy dopadnout dobře, ale že mně pan doktor řekne, že \"výsledky jsou bez známek trombogeneze a že již další kontroly nejsou nutné (pouze v případě těhotenství, operace či v jiné rizikové situaci si mám přijít pro jistotu udělat kontrolní odběry - jinak další sledování není nutné)\", jsem opravdu nečekala. Jsem opravdu za produkty OKG vděčná. Díky, díky!
(Anna V., Semčice)

Tak takové věci umí naše produkty, pokud i vás trápí zdraví obraťte se na nás rádi vám poradíme které produkty pomohou právě Vám.

Jana Červeňanská
manažer,
poradce OKG 03-005876

nezadána» Registrovaný uživatel Jana Červeňanská

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 777608328

Lokalita: Ústecký kraj

Adresa: Chomutov

bazaristabazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku