Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Služby > řemeslné práce

Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14 Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14 Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14 Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14 Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14

Přidáno: 18.08.2012
Vyprší: 06.10.2018
Zobrazení: 513

Hulín Kroměříž Holešov Žaluzie Pavel Novotný-----14

Inzerát nabídka

Horizontální žaluzie do dřevěných šroubovacích a kastlových oken
Horizontální žaluzie jsou určeny převážně do dřevěných kastlových nebo zdvojených ( šroubovacích ) oken . Dají se také použít po dohodě se zákazníkem do Pastových nebo EURO oken a prosklených mezi pokojových dveří . Žaluzie jsou konstruovány tak , že zákazník si může velmi jednoduše nastavovat dle potřeby intenzitu světla vnikající do místnosti a to od plného světla pronikajícího přes sklo až po úplné zastínění místnosti . Samozřejmostí je i intimita domova hlavně v zimě , kdy je brzo tma a v místnostech se musí svítit a tím se vystavovat nechtěnému okukování . V létě vytváří příjemný stín v místnosti a tím snižuje teplotu až o 4 stupně než je venkovní teplota a v zimě naopak působí jako další bariéra proti vniku chladna do místnosti a tím úsporu za topení . Žaluzie se vyrábí na přesnou míru okna a v mnoha barvách a odstínech dle přání zákazníka. Montáž objednaných výrobků provádíme po dohodě se zákazníkem od 5 - do 14 dnů ode dne zaměření a podepsání objednávky u zákazníka .
Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a po dohodě se zákazníkem i oprava starších žaluzií , úprava generální oprava , buď na počkání u zákazníka , nebo v servisní dílně a co nerychlejší montáž zpět .
Naše firma působí na trhu již 20 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 .
Působnost :Hulín Kroměříž Zlín a okolí

Kontakt : 602 719 325
E-mail : Pavel109117@seznam.cz ,
URL : www.zaluzie-praha-np.cz

Přizpůsobíme se Vašemu volnému času . Zaměření a montáž je možná po dohodě i v sobotu a neděli .

nezadána» Registrovaný uživatel Pavel109117

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 602719325

Lokalita: Zlínský kraj

Adresa: Nupaky Čestlice

inzeruji vícinzeruji vícVytisknout stránku Vytisknout stránku