Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Inzeráty > Rodina > hračky

Kouzelné hůlky za akční ceny. Kouzelné hůlky za akční ceny. Kouzelné hůlky za akční ceny. Kouzelné hůlky za akční ceny. Kouzelné hůlky za akční ceny.

Přidáno: 17.11.2010
Vyprší: 15.11.2019
Zobrazení: 1659

Kouzelné hůlky za akční ceny.

Inzerát nabídka

Akční ceny kouzelných hůlek - výprodej různých druhů do vyprodání skladových zásob.
Černé, drásané dřevo, žíhané v ohni a přírodní materiály.
Při větším odběru navíc množstevní slevy.
Námi nabízené originální a exkluzívní dřevěné kouzelné hůlky různých tvarů a odstínů jsou žádané na trhu pro svůj jedinečný vzhled, ruční zpracování z rozmanitých druhů dřeva, pro atraktivní a dostupnou cenu pro každého. Délka od 30 cm, na Vaše přání je možné vyrobit i podle předlohy, jakékoli délky a množství. Na tyto hůlky vyrábíme i látkou vylepené krabičky /šperkovnicového vzhledu/ různých odstínů, které splní i kritéria náročného zákazníka. Zdobené kazety tvarováním, intarzií, řezbou, Vaším logem, jsou už svým vzhledem a zpracováním pěkným dárkem, který si získá oblibu Vás, Vašich přátel a nebo i Vašeho malého kouzelníka. Na požádání zašlu katalog hůlek pro Vaši představu a k možnosti výběru.
Povrchová úprava je voskem.
Cena od 315,- Kč

315 Kč» Registrovaný uživatel Hrozek

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 776 184 884

Lokalita: Celá ČR

Adresa: Újezd u Brna

inzeruji vícinzeruji vícVytisknout stránku Vytisknout stránku