Inzeráty > Sport > fitness

Repasovaní fitness strojů.

Přidáno: 04.01.2018
Vyprší: 04.04.2018
Zobrazení: 34

Repasovaní fitness strojů.

Inzerát nabídka

Repasování - jedná se o službu, kterou poskytujeme pro naše zákazníky výhradně na naší dílně. Zákazník nám zašle požadovaný stroj, který chce kompletně repasovat na naši adresu a my provedeme kompletní repasování zařízení dle požadavků zákazníka (výměna dílů, oprava dílů, celkové čištění a oprava, chemické čištění, svaření či oprava prasklých částí, lakování, galvanická úprava, broušení atd.….)
Repasování - Na objednávku repasujeme Váš fitness stroj nebo i motor nebo jakýkoliv náhradní díl vše se zárukou. Repase obsahuje kompletní velký servis a kompletní odzkoušení technikem v servisním centru. Výměna opotřebených dílů (ložiska, deska, uhlíky, elektronika, doplnění mazacího vosku atd.)
Servisujeme a vykupujeme také: běžecké trenažéry, spinning kola, Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, posilovací stroje, posilovací věže, kladky, vibrační plošiny, rehabilitační stoly a spousty dalších fitness strojů. Vykupujeme a prodáváme bazarové stroje se zárukou. Vykupujeme i použité nebo poškozené fitness stroje.
731624910, fitnesspohotovost@fitnesspohotovost.cz
Odkaz http://www.fitnessservis.cz

nezadána» Registrovaný uživatel vkladej.cz

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Lokalita: Středočeský kraj

super-bazaristasuper-bazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku