Inzeráty > Reality > domy

Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav

Přidáno: 03.10.2017
Vyprší: 03.10.2018
Zobrazení: 65

Prodej RD Nový Přerov, okr. Břeclav

Inzerát nabídka

Prodáme nově vybudovanou nástavbu kvelbeného vinného sklepa z roku 2012, vhodnou k trvalému bydlení, k rekreačnímu bydlení a nebo k podnikání - k rekreačním pobytům týdenním a delším (chata v případě pronajmutí poskytuje ubytování pro 10 osob ve 4 ložnicích) v krásném a klidném místě na okraji vinohradu 10 km od Mikulova u lesa. Katastrální území Nový Přerov, okres Břeclav, Jihomoravský kraj. Jedná se o rekreační objekt o dvou bytových jednotkách, každá s vlastním vchodem o velikosti 1+1 a s vinným sklepem. Každý byt má svůj kuchyňský kout s kuchyňskou linku a elektrickým sporákem, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.
Možno i s vinohradem. Jedná se o nekuřácký objekt. S ohniště a grilem. S pozemkem (zahradou). Společenská místnost, další sklep. Celková plocha asi 420 m2, zastavěná plocha asi 110 m2, sklep asi 50 m2 a užitnou plochou asi 170 m2.
Posezení ve vinném sklípku, cykloturistika - křižovatka vinařských cyklostezek, pěší turistika, jízda na koních, tenis, možnost rybaření, koupání, grilování, výlety po okolí - Mikulov, Pálavské vrchy, vodní nádrž Nové Mlýny cca 12 km. Aqualand Pasohlávky, Lednicko Valtický areál, Rakousko... Výlety, atrakce, zábava.
Možnosti koupání: vodní nádrž Nové Mlýny, koupaliště Březí, bazén Hrušovany nad Jevišovkou, koupaliště Mikulov - Riviéra, lom Mariánský mlýn, Aqualand Moravia, bazén Božice.
Vytápění: krb - lokální tuhá paliva, teplovzdušné rozvody, elektrické přímotopy a ohřev teplé vody - elektrický bojler. Napojeno na veřejný vodovod a elektřinu 220/380 V. Se septikem. Podlaha - dlažba,
Objekt je cihlový, suchý, čistý. Se sedlovou střechou, samostatně stojící, patrový. Ve velice dobrém technickém stavu.
Parkování přímo u objektu na vlastním pozemku, spojení autobus, vlak 2 km, wifi, internet, občanská a sociální vybavenost v místě, PENB G.
Vyjednávací CENA: 3.500.000 Kč + provize RK + daň z nabytí nemovitosti.
Kontakt K-REAL tel. 602 778 256

3 500 000 Kč


» Registrovaný uživatel Štěpánka Kmecová

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 602778256

Lokalita: Jihomoravský kraj

Adresa: Brno

bazaristabazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku