Inzeráty > Vybavení domácnosti > pračky

Sušička prádla BOSCH WTW 86560BY TEPELNÉ ČERPADLO Sušička prádla BOSCH WTW 86560BY TEPELNÉ ČERPADLO Sušička prádla BOSCH WTW 86560BY TEPELNÉ ČERPADLO

Přidáno: 24.08.2017
Vyprší: 22.11.2017
Zobrazení: 32

Sušička prádla BOSCH WTW 86560BY TEPELNÉ ČERPADLO

Inzerát nabídka

Sušička prádla BOSCH WTW 86560BY TEPELNÉ ČERPADLO
Systém sušení pomocí tepelného čerpadla.

V této sušičce je ohřátý vzduch následně zchlazen, čímž je odstraněna vlhkost. Vznikne tak uzavřený obvod, v němž se teplo (energie) neztrácí. Spotřeba může být nižší až o 50 % oproti běžné kondenzační sušičce. Teplota sušení se pohybuje mezi 50–55 °C, což je asi o 1/3 méně než u běžné kondenzační sušičky při stejné rychlosti sušení. Proces sušení je velmi jemný, zvlášť vhodný pro sušení citlivých textilií a to díky kontrole teploty a zbytkové vlhkosti, postupnému ochlazování prádla, speciální fázi proti pomačkání a oboustrannému chodu bubnu.

Sušička je kondenzační - během sušení je vlhkost (voda) z prádla odváděna do nádobky, z níž se nashromážděná voda po ukončení sušení vylije nebo lze sušičku připojit k odpadu a vlhkost (voda) z prádla bude odčerpávána přímo do odpadu tak jako u pračky.

Až na 8 kg prádla. Systém DUO-Tronic: 9 senzorových a 2 časové programy. Asymetrické unášeče pro dokonalejší načechrání prádla. Elipsovité prolisy bubnu pro rovnoměrné sušení. Speciální programy: mix, SportsWear, Sportswear, extra krátký 40´, halenky/košile. TouchControl tlačítka s LED-ukazateli pro volitelné funkce: start/stop, šetrné, snadné žehlení, meny, změna. LCD-displej: časová předvolba, ukazatel zbytkového času, ukazatel průběhu programu, ukazatel stavu sušení a doporuční: „vyprázdnit nádržku“ a „vyčistit filtr“. Dětská pojistka proti otevření a přeprogramování. Načechrávání na konci programu - až 120 min. Akustický signál ukončení programu. SelfCleaning Condenser – samočisticí blok kondezátor - během průběhu sušení dochází k automatickému proplachování bloku kondenzátoru. Vnitřní osvětlení bubnu. Závěs dveří vpravo, nelze změnit. Hloubka 60 cm. Šířka 59,8 cm. Výška 84 cm regulovatelná nožičkama. Hmotnost 55 kg. Možnost podstavby. Vrchní deska se dá sundat.

Plně funkční. Předvedu.

Možno dovézt nebo zaslat.

9 990 Kč» Registrovaný uživatel Karel Brych

Karel Brych

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 777647827

Lokalita: Královéhradecký kraj

Adresa: Jičín

super-bazaristasuper-bazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku