Inzeráty > Rodina > ostatní

Kratom - latinsky Mitragyna speciosa Kratom - latinsky Mitragyna speciosa Kratom - latinsky Mitragyna speciosa Kratom - latinsky Mitragyna speciosa

Přidáno: 10.05.2017
Vyprší: 08.08.2017
Zobrazení: 35

Kratom - latinsky Mitragyna speciosa

Inzerát nabídka

Kratom - lat. Mitragyna speciosa je tropická rostlinka pocházející z jihovýchodní Asie. Své nezastupitelné místo má v orientální kultuře již několik tisíc let.
Díky svým jedinečným účinkům se rozšířila a teď se těší oblibě milionů lidí z celého světa.
Očekáváte náročnou práci, fyzické vypětí nebo dlouhá příprava na zkoušky? Chcete se zbavit fyzické bolesti, psychické a fyzické únavy?
Chcete jednoduše vypnout, uvolnit mysl, zapomenout na stres a relaxovat? Díky širokému spektru účinků vám Kratom poskytne toto vše a ještě více.
Ani dva litry kávy vám neposkytnou stejný účinek jako Kratom, vyzkoušejte jej a přesvědčte se sami.
Vyberte si z námi nabízených produktů přesně ten pro vás.
Náš kratom dovážíme od soukromého asijského pěstitele, který produkuje kratom té nejvyšší kvality s vysokým poměrem obsažených alkaloidů, zejména mitragyninu. Listy jsou okamžitě po usušení důkladně rozemlety na velmi jemný prášek a následně vakuově zabaleny. Svěží typicky kratomová vůně s nádechem květin vás utvrdí o čerstvosti našeho produktu.
Dle zbarvení žilnatiny v listech rozlišujeme tři druhy kratomu: červený, bílý a zelený.
Pro další informace nás kontaktujte na našem FB: kratomshop.cz nebo na emailu obchod@kratomshop.cz Webové stránky: http://www.kratomshop.cz

149 Kč» Registrovaný uživatel vkladej.cz

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Lokalita: Celá ČR

super-bazaristasuper-bazaristaVytisknout stránku Vytisknout stránku