Inzeráty > Práce, brigády > ostatní

Přidáno: 24.04.2017
Vyprší: 23.07.2017
Zobrazení: 20

Nezisková organizace s 25 letou historií – Liga vozíčkářů hledá kolegy na pozice osobních asistentů:

Inzerát nabídka

Do našeho týmu hledáme ženy i muže, kteří mají vztah k práci s lidmi a chtějí pracovat na základě dohody o provedení práce (dlouhodobá brigáda) nebo na pracovní smlouvu (úvazek 0,5; 1,0).

Pracovní doba: Dle potřeby klientů a časových možností asistentů

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:
- práci na základě dohody o provedení práce či pracovní smlouvy
- práci v neziskové organizace s dlouholetou tradicí
- přátelský pracovní tým a vedení
- flexibilní pracovní dobu
- další profesní vzdělávání
- odborně vedené supervize
- při dlouhodobé spolupráci možnost spolufinancování kvalifikačního kurzu Pracovníka v sociálních službách
- odpovídající pracovní ohodnocení podle typu pracovního úvazku – nástupní mzda na celý úvazek 16.000 Kč, DPP 90 Kč

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost řešit krizové situace
- aktivní přístup

Náplň práce:
- práce probíhá v domácím prostředí klienta popřípadě v terénu (škola, zaměstnání, bazén)
- pomoc při zajištění stravy a zajištění chodu domácnosti
- pomoc při zajištění zájmových či vzdělávacích aktivit nebo doprovodů na tyto aktivity
- pomoc s úkony péče o vlastní osobu a při osobní hygieně

Nástup: dle dohody

Kontaktní osoba: Mgr. Renáta Waleczková

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis do 14.5. 2017 na e-mail: asistence@ligavozic.cz a do předmětu vložte slovo Asistent. Na základě došlých životopisů si vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor. Více o službě osobní asistence si přečtěte na www.ligavozic.cz

nezadána

» Registrovaný uživatel Kateřina Kučerová

bez fotografie

E-mail: kontaktní formulář »

Telefon: 537 021 481

Lokalita: Jihomoravský kraj

Adresa: Brno

inzeruji vícinzeruji víc

Vytisknout stránku Vytisknout stránku